Okolicznościowe pamiątki Steve Rothery Band

Mamy nadzieję, że emocje po występie Steve Rothery Band w Gdańsku w zeszły piątek jeszcze nie opadły. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli, lub nie mieli okazji kupić oficjalnej koszulki z tego wydarzenia, uruchamiamy dodatkową sprzedaż. Do koszulki dołączamy również pamiątkową pocztówkę, zawierającą autografy Steve'a i wszystkich pozostałych muzyków SRB, którą podpisywali dla Was w Gdańsku (spójrzcie na zdjęcie z sesji)!  


Uwaga!!!

W związku z koncertem Steve Rothery Band podczas United Arts Festival w Gdańsku w dniu 13.08, przygotowaliśmy sprzedaż oficjalnych okolicznościowych koszulek SRB dla The Web Poland.

Zamówienia zbieramy przez dedykowany formularz poniżej.

Dostępna jest również specjalna pamiątkowa pocztówka z tego wydarzenia, z autografami wszystkich muzyków Steve Rothery Band.

Cały dochód ze sprzedaży pamiątek kolekcjonerskich zostanie przekazany dla Artystów i przeznaczony jest na pokrycie niespodziewanych kosztów podróży (odwołane loty, dodatkowe testy PCR itp.), dlatego bardzo prosimy o ich zakup i wsparcie.


Z góry dziękujemy!

Wybieram:

* Koszulka - unisex czarna (firmy Gildan), oficjalna okolicznościowa koszulka Steve Rothery Band + w pakiecie z pocztówką - białą z podpisami muzyków Steve Rothery Band

** Pocztówka - biała z podpisami muzyków Steve Rothery Band


Dostawa:

* Wysyłka pocztą na terenie kraju, koszt + 10 PLN

** Wysyłka pocztą na terenie Europy, koszt + 25 PLN

*** Wysyłka pocztą - Global Express na terenie całego Świata, koszt + 40 PLN


Wpłata:

* Sprzedaż możliwa tylko przy wpłacie na konto The Web Poland lub przez PayPal

dane do wpłaty:

Numer rachunku odbiorcy: 32102010130000010203362167
Nazwa odbiorcy: THE WEB POLAND
Tytuł przelewu: "podaj rodzaj zamówienia"
Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
Kod BIC (Swift) banku: BPKOPLPW
lub dokonaj płatności przez PayPal (suma zamówienia + 3 zł opłata za transakcję) na adres: info@thewebpoland.pl


Klauzula:

**Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego członkostwa, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez stowarzyszenie zwykłe The Web Poland