Marillion - Murder Machines - singiel/teledysk

4 lutego o godzinie 00:00 w nocy polskiego czasu nastąpi premiera singla Marillion "Murder Machines" z nadchodzącego albumu "An Hour Before It's Dark" wraz z towarzyszącym mu teledyskiem!

Marillion wydaje "zakaźny" nowy singiel "Murder Machines" z nadchodzącego albumu studyjnego "An Hour Before It's Dark", a także towarzyszący mu bardzo aktualny teledysk.

"Mordercze maszyny" to piosenka, która narodziła się w trudnych czasach lockdownu i dystansu społecznego i jest czymś więcej niż tylko lustrem naszych czasów, jest utworem, który porusza temat zarówno bezcennych jak i ciemnych strony ludzkich relacji.


Steve Hogarth o "Morderczych Maszynach": "Starałem się nie pisać o wirusie. Ale przez ostatnie dwa lata był on tak bardzo częścią życia, że ​​nie mogłem się od tego tematu uwolnić. Przerażająca rzeczywistość, gdzie objęcie ramionami ojca lub matki mogło prowadzić do ich śmierci, dała początek tej piosence. Tekst ewoluował potem w stronę znaczeń bardziej metaforycznych - zazdrości i złamanego serca - bólu związanego z patrzeniem, jak kobieta, którą kochasz, obejmuje innego mężczyznę lub emocjonalnego "morderstwa" seryjnego cudzołożnika. No i oczywiście ramion supermocarstw i psychopatów, którzy czasami trzymają palce na spustach.

Uważaj na mordercze maszyny ..."

Murder Machines - Promo Video / Radio Edit 3:51 - YouTube

Murder Machines - Audio / Full Version 4:20 - Spotify

Przejdź do:

Powrót do: Nowości