Tour & Marillion Weekends - wiadomość od Marillion

Witamy wszystkich,

Mamy garść złych, ale i dobrych wiadomości...


Zła wiadomość nr 1

Nasi promotorzy przekazali nam, że koncerty we Francji, Holandii i Niemczech planowane na październik tego roku mogą nie dojść do skutku. Niełatwo nam było podjąć decyzje o przesunięciu tychże na rok 2022... Obecnie pracujemy nad ich nowymi datami. Ci z Was, którzy kupili już bilety otrzymają zwrot pieniędzy lub mogą je zachować i wykorzystać w nowym terminie.

Jesteśmy więcej niż rozczarowani, ale musimy poczekać aby w krajach, które odwiedzimy większość populacji została zaszczepiona a duże zgromadzenia takie jak koncerty mogły się odbywać bez ograniczeń.

Będziemy ogłaszać nowe daty i szczegóły otrzymania zwrotów pieniędzy na naszej stronie www. W obecnej sytuacji pandemicznej nie ma możliwości ubezpieczenia koncertu więc to było niestety jedyne wyjście. Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję...

Zła wiadomość nr 2

Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni przesunąć Marillion Weekend w Port Zelande planowany na marzec 2022 na rok 2023. Marillion sam finansuje i organizuje ten weekend i koszty te są ogromne. Gdyby event trzeba było odwołać - np z powodu kolejnego lockdown'u w Holandii, - straty by nas zabiły. Nie jesteśmy się w stanie ubezpieczyć przed konsekwencjami pandemii więc nie możemy podjąć takiego ryzyka.

Ale...


Dobra wiadomość nr 1

Mamy zamiar utrzymać wszystkie pozostałe Marillion Weeknds w roku 2022 i wkrótce ogłosimy daty.

Będą to Leicester (UK), Sztokholm (Szwecja), Łódź (Polska), Montreal (Kanada) i Lizbona (Portugalia). Weźmiemy też udział w Cruise to the Edge.

Dobra wiadomość nr 2

Cześć trasy w UK w listopadzie idzie pełną parą (o ile czegokolwiek można być teraz pewnym...) Mamy nadzieję, że koncerty będą się mogły odbywać bez restrykcji covidowych jesienią tego roku. Jak wiecie bilety są już w sprzedaży i sprzedają się bardzo szybko więc łapcie je póki są! Z przyjemnością także ogłaszamy, że biedzimy prowadzić live streaming drugiego koncertu w Apollo (Hammersmith), bilety niedługo będą w sprzedaży. Mamy nadzieję, że nasi fani z Europy i całego świata będą w stanie dołączyć do nas w ten wyjątkowy wieczór.

Dobra wiadomość nr 3

Jeśli chodzi o nowy album, jesteśmy codziennie w studio i nasze nowe dzieło zaczyna nabierać kształtu, Za kilka tygodniu ogłosimy kampanie pre-order i mamy nadzieję, że dołączycie i zamówicie nasz album!

Obserwujcie nasz kanał Youtube gdzie wrzucamy rożne nowości i miejmy nadzieje, że więcej złych wiadomości już nie będzie!


h, Ian, Mark, Pete i Steve

Powrót do: Nowości