The Web Poland - oficjalny fanklub MARILLION w Polsce - z dumą i radością zaprasza na majówkę ze STEVENEM ROTHERY!

6 maja 2018 w klubie VooDoo w Warszawie odbędzie się spotkanie The Web Poland z udziałem gościa specjalnego. Steve Rothery opowiadał będzie o swojej wieloletniej przygodzie z gitarą, udzielał porad i praktycznych wskazówek, pokazywał zagrywki. Będą charakterystyczne solówki oraz fragmenty utworów wykonywane na żywo. Oczywiście artysta odpowie na każde zadane pytanie. Prawdopodobnie usłyszymy także kilka utworów Marillion (tu jesteśmy jeszcze w trakcie ustalania szczegółów). Po warsztatach artysta opowie o swojej pasji fotograficznej, zaprezentuje najciekawsze zdjęcia z przygotowywanego do wydania drugiego tomu swoich fotografii "Postcards from the Road" oraz spotka się z członkami fanklubu. Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich chętnych.

Bilety na wydarzenie w cenie 80 PLN (do 28 lutego 2018, później 90 PLN, dla członków The Web Poland ceny odpowiednio 50 PLN i 60 PLN) dostępne będą jedynie poprzez naszą stronę internetową.

Regulamin imprezy:

formularz zamówienia biletów

wypełnij wszystkie pola formularza a następnie wyślij

PŁATNOŚĆ

Opłaty za uczestnictwo w imprezie "Steve Rothery w Polsce: warsztaty gitarowe + spotkanie z The Web Poland" należy dokonać na rachunek:
Dane do przelewu krajowego:
Tytuł przelewu: "Steve Rothery w Polsce"
Numer rachunku odbiorcy: 32102010130000010203362167
Nazwa odbiorcy: THE WEB POLAND

Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
Kod BIC (Swift) banku: BPKOPLPW
lub dokonaj płatności przez PayPal ( +3 zł opłata za transakcję) na adres:
info@thewebpoland.pl

Członkostwo w The Web Poland

powrót do: nowości