Steve Hogarth w Łodzi!

Steve Hogarth – wokalista legendarnego zespołu Marillion – wystąpi 7 grudnia na specjalnym, świątecznym koncercie w łódzkiej Wytwórni. Bilety w sprzedaży od 1 czerwca, zapraszamy!

Metal Mind Productions

zaprasza

h natural

(STEVE HOGARTH)

07.12.2023 – Łódź, Wytwórnia

Otwarcie bramek: godz. 19.00

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00

Ceny biletów (w przedsprzedaży/ siedzące):

Kategoria 1 - 250 PLN

Kategoria 2 - 220 PLN

Kategoria 3 - 210 PLN

Kategoria 4 - 190 PLN

Bilety do nabycia na stronach:

Metal Mind Productions (kolekcjonerskie): shop.metalmind.com.pl

Eventim: www.eventim.pl

Ebilet: www.ebilet.pl


Steve Hogarth jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki progrockowej na świecie. Posiadacz niesłychanej skali głosu od ponad 30 lat stoi na czele zespołu Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem "h" zatytułowany "Ice Cream Genius". Materiał nagrywał razem z keybordzistą Porcupine Tree – Richardem Barbieri – oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie: Davem Gregorym i Clemem Burke. Jego solową dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album "Colours Not Found In Nature", nagrany ze szwedzkim zespołem Isildurs Bane, natomiast w marcu zeszłego roku ukazała się najnowsza płyta Marillion, "An Hour Before It's Dark".

Steve Hogarth to nie tylko niezwykły talent, ale też wyjątkowa osobowość, co potwierdzi każdy, kto choć raz miał szansę być na jego koncercie. Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Co więcej, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie wdaje się w rozmowy z widzami, podczas których opowiada anegdoty ze swojego życia. To będzie wyjątkowy wieczór, zapraszamy!

https://www.stevehogarth.com/ 

https://www.facebook.com/IceCreamGenius 


Steve Hogarth zaprasza na koncert w Łodzi:

link do wydarzenia na facebooku:

Steve Hogarth w polskich mediach:

Steve Hogarth z okazji zaplanowanego na grudzień solowego występu w Polsce udzielił serii wywiadów, które powoli są publikowane. Poniżej lista dostępnych publikacji:

Rock Aera

Strefa Music Art

ArtRock.pl

Teraz Rock 1

Teraz Rock 2

Teraz Rock 3

Teraz Rock 4

Teraz Rock 5

Teraz Rock 6

Radio 357 - audycja Max 357 Piotra Kaczkowskiego 3.12 2023 godz. 21:00

Koncerty w Polsce

Metal Hammer

Radio Łódź - 8.11.2023 godz. 23:00

Wyspa.fm

Pełna Kulturka


Powrót do: Nowości