Marillion Weekends 2023

Witamy wszystkich,

Mamy nadzieję, że lato miło Wam mija!

Jak wiecie, przez pierwsze sześć miesięcy tego roku byliśmy bardzo zajęci - wydaliśmy nowy album An Hour Before It's Dark oraz graliśmy na bardzo udanych Marillion Weekends w Polsce, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Następne sześć miesięcy (po zasłużonym wakacyjnym odpoczynku) to będą trasy koncertowe po Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Holandii promujące nową płytę (wraz z perkusistą Luisem Jardimem).

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wyruszyć w trasę i nie możemy się doczekać, ponownego spotkania z Wami, ponieważ reakcja na koncerty nowego albumu była nie z tej ziemi!

W przyszłym roku ponownie będziemy organizować nasze Marillion Weekends, zaczynając od wyczekiwanego powrotu 4 nocy i 3 koncertów, mieszkania i bycia razem i.. kompletnego szaleństwa czyli - Port Zelande.

Wszystkie szczegóły weekendu można znaleźć na stronie www.marillionweekend.com, a sprzedaż biletów będzie trwała od godz 14.00 (czasu brytyjskiego) 8 sierpnia do północy (czasu brytyjskiego) 14 sierpnia 2022 r.

Spodziewamy się, dużego zainteresowania tym wydarzeniem...

Nie jesteśmy jeszcze gotowi aby ujawnić daty ani konkretne lokalizacje, ale w następnej kolejności odbędą się też pierwsze Marillion Weekends w Niemczech i we Włoszech, powrót do Leicester w Wielkiej Brytanii i, miejmy nadzieję, weekend w Ameryce Północnej oraz jeszcze jeden, nad którym wciąż pracujemy.

Lizbona, Sztokholm i Łódź nie zostaną uwzględnione w naszych przyszłorocznych planach.

Po 2023 r. Marillion Weekends znów będą powracać co dwa lata (o ile nie będzie więcej pandemii!)

Z wyjątkiem Port Zelande zdecydowaliśmy, że wszystkie kolejne weekendy Marillion to będą tylko dwa wieczory (piątek i sobota), gdzie w sobotę zagramy jeden cały album.

Być może zauważyliście na naszych ostatnich trasach, że gramy 2 koncerty z rzędu, po których następuje dzień wolny, dwa koncerty, dzień wolny itp. Ten sezon weekendowy pokazał nam, że musimy dostosować się do takiego schematu również w przyszłości (z wyłączeniem weekendu w Port Zelande).

Nie stajemy się coraz młodsi i musimy wprowadzić taką zmianę, aby utrzymać wysoki standard, który sobie wyznaczyliśmy i którego od nas oczekujecie. Rozumiemy tez, że dla niektórych z Was zaangażowanie przez trzy noce to pewien wysiłek, więc miejmy nadzieję, że grając tylko przez dwa wieczory, więcej osób będzie mogło do nas dołączyć w nadchodzące weekendy .

Bilety na naszą jesienną trasę są dostępne tutaj: www.marillion.com/tour 

Informacje o Port Zelande 2023 dostępne są tutaj: www.marillionweekend.com 

Udanego lata!

h, Ian, Mark, Pete and Steve

Powrót do: Nowości