Marillion Lightsavers

Wzywamy wszystkich wiernych!

Weźcie kawę i przeczytajcie...

Jak wiecie, zaczynamy przygotowywać się do naszej trasy "Light At The End of The Tunnel UK" w listopadzie. Powiedzieć, że jesteśmy tym podekscytowani, to mało... Nie możemy się doczekać, kiedy wrócimy i znów zagramy dla Was (w tym premiera "Be Hard On Yourself" z naszego albumu "An Hour Before It's Dark"). Wiemy, że koncerty będą cudowne.

Jednakże...

Jak wiecie, pandemia Covid nadal jest i chociaż wszyscy jesteśmy podwójnie zaszczepieni (podobnie jak nasza ekipa techniczna), nadal można się wirusem zarazić (chociaż szczepionka chroni przed poważną chorobą). Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli jeden z nas miałby pozytywny wynik testu podczas trasy, musiałby się odizolować. Co z kolei oznaczałoby konieczność odwołania pozostałych koncertów. To byłaby dla nas katastrofa.

NIE jest dostępna żadna polisa ubezpieczeniowa na pokrycie takich case'sów.

Nigdzie...

Chociaż będziemy podejmować wszelkie dostępne nam środki ostrożności (nawet jeśli podróżujemy oddzielnym autobusem niż nasza crew i nie spotykamy się z naszymi rodzinami ani przyjaciółmi przez cały czas trwania trasy), nadal możemy stracić około 150 000 funtów jeśli trasa zostanie odwołana, ponieważ będziemy musieli i tak zapłacić, ekipie technicznej, firmom ciężarowym i autobusowym, za wypożyczenie świateł i PA itp. To, wraz z pieniędzmi, których nie otrzymalibyśmy za niezagrane koncerty, pozostawia nas w bardzo niepewnej sytuacji.

Niesamowicie wsparliście naszą przedsprzedaż nowego albumu, te pieniądze pozwolą nam ukończyć, wyprodukować i wydać album na początku przyszłego roku. Nasi fani są niesamowici. Pomogliście nam wymyślić crowdfunding i znowu potrzebujemy Waszej pomocy...

Po raz pierwszy na świecie poprosilibyśmy Was, abyście zostali naszą firmą ubezpieczeniową.

Każdy, kto złoży zobowiązanie, otrzyma prezenty z podziękowaniami, a także szansę na wygranie nagród, których nie można kupić. Pod koniec trasy, jeśli (miejmy nadzieję) nie będziemy odwoływać żadnych koncertów, wszystkie wpłacone pieniądze zostaną zwrócone a nadal będziecie mogli zatrzymać prezenty :). Oczywiście, jeśli będziemy musieli anulować jakiś fragment trasy zebrane pieniądze zostaną wykorzystane z wdzięcznością i niekończących się podziękowaniach za zapłacenie rachunku w wysokości 150 000 GBP, o którym wspomnieliśmy powyżej. Istnieje wiele różnych poziomów "zastawu" i prosimy o pomoc tylko tych, którzy mogą sobie pozwolić na wydanie tych pieniędzy. Mamy nadzieję, wbrew wszelkiej nadziei, że nie będziemy musieli z nich skorzystać...

Mamy również nadzieję, że udział w naszym najbardziej radykalnym eksperymencie będzie przyjemny!

Ale przede wszystkim - mamy nadzieję zobaczyć jak najwięcej z Was na trasie (trzymajmy wszyscy kciuki!)

Wszystkie szczegóły można znaleźć na (WSTAW TUTAJ) www.marillion.com/lightsavers 

Z góry dziękujemy naszym dobroczyńcom.

h, Ian, Mark, Pete i Steve

Powrót do: Nowości