Program / Transmisje

Piątek:

20:30 Supporty Marillion YouTube Channel

21:20 Powitanie Marillion YouTube Channel

21:30 Marbles In The Park Marillion YouTube Channel

23:30 Steve Rothery's Cocktail Corner Marillion YouTube Channel

23:45 Lucy's Rock Disco LUCY'S FACEBOOK PAGE

23:45 Stephanie's Prog Disco STEPHANIE'S FACEBOOK PAGE

Niedziela:

10:30 Mark Kelly's wirtualny Fun Run Marillion Facebook Page

15:30 Ian's Drum Q&A Ian Mosley Official Facebook Page

16:00 Corona Diaries Live With h & Ant Marillion Facebook Page

17:00 Pete's Bass Masterclass Marillion Instagram

20:00 An Audience With Marillion & Jerry Ewing Marillion YouTube Channel

21:30 Brave Live 2013 Concert Film Marillion YouTube Channel

23:45 Zakończenie

Marillion Couch Convention 2020

UWAGA! Ważny komunikat z obozu Marillion:

"Marillion Couch Convention 2020

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszą i (miejmy nadzieję) jedyną Marillion Couch Convention 2020.

Podczas gdy świat wciąż jeszcze powoli się otwiera a koncerty na żywo wydają się być odległą perspektywą pomyśleliśmy, że wspomożemy wszystkich - w tym nas samych - weekendem Marillion we własnym domu!

W dniach 4 / 5 / 6 września 2020 roku zapraszamy do przyłączenia się do naszego internetowego weekendu ze wszystkimi zabawami i atrakcjami znanymi z naszych tradycyjnych weekendów Marillion, ale tym razem wirtualnie i ZA DARMO.

Każdego wieczoru będziemy transmitować w całości film koncertowy na naszym kanale You Tube i mamy nadzieję, że fani z całego świata zgromadzą się i będą oglądać razem. Zespół również będzie oglądać razem z Wami. W sobotę i niedzielę w ciągu dnia będziemy również organizować inne atrakcje Marillion Weekend takie jak quizy, czaty na Instagramie, sesje "pytań i odpowiedzi" na Twitterze, imprezy "aftershow" i wiele innych. Pełen program zostanie opublikowany na stronie www.marillionweekend.com/athome/main, który będziemy aktualizować od dziś aż do dnia wydarzenia.

Będziecie mieć wiele okazji do interakcji z zespołem i szanse na wygranie wspaniałych nagród. W organizację wydarzenia zaangażują się także nasze światowe fankluby, niektóre z nich będą prowadzić własne wydarzenia online, które również na bieżąco będą dodawane do programu.

Jeśli w Waszym kraju przepisy dotyczące blokady zostały/zostaną złagodzone i możliwe będzie przeprowadzenie tego w bezpieczny sposób, możecie rozważyć spotkanie ze znajomymi w celu wspólnego oglądania i celebrowania. Rozumiemy również, że nasi fani mieszkają w różnych strefach czasowych, a nasze wieczorne pokazy mogą dla niektórych z Was być za wcześnie albo za późno, ale mamy nadzieję, że będzie okazja na wspólną zabawę w weekend dla wszystkich.

Stworzyliśmy gamę produktów "w domu", które będziemy oferować w przedsprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni. Przygotowaliśmy koszulkę, laminat eventowy, konfetti, szklanki do piwa i wina a nawet fartuch Marillion BBQ! I to wszystko bez stania w kolejce 😊.

Zapamiętajcie datę, w miarę upływu czasu podamy Wam więcej szczegółów. Mamy nadzieję, że wszyscy się tam "zobaczymy".

h, Ian, Mark, Pete i Steve"

5 lat The Web Poland

Kartka z kalendarza....

The Web Poland stuknęło dzisiaj pięć latek! W tym czasie udało nam się pomóc w organizacji kilku wydarzeń, samodzielnie zaaranżować kilka innych, wydać 9 numerów fanzinu... Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas przez te lata, bez Waszej pomocy zapewne nie dalibyśmy sobie rady. Obiecujemy, że kolejna pięciolatka będzie jeszcze lepsza ;-)

Co powiecie na wspólną celebrację? Może podczas Marillion Couch Convention 2020?


Merchandise

Specjalnie dedykowane produkty z sklepu Marillion - przedsprzedaż:

Powrót do: Nowości