Clutching At Straws deluxe

Po nowych wydaniach deluxe "Misplaced Childhood" i "Brave" wytwórni Warner Music nadszedł czas na album "Clutching At Straws".

Pakiet 5 płyt zawierać będzie nowe miksy stereo i 5.1 albumu Andy'ego Bradfielda i Avrila Mackintosha. "Jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni i uważamy, że miks stereo jest ulepszeniem oryginału, ale dla tych którzy maja inne zdanie,na Blu-ray dołączyliśmy oryginalny miks z 1987 roku".

Ponadto w zestawie znajdą się dwie płyty z pełnym zapisem koncertu z 19 grudnia 1987 roku w Edinburgh Playhouse. Większość tego występu nie była dotąd publikowana i została zmiksowana przez Mike'a Huntera.

Dysk czwarty zawierać będzie 19 nagrań demo, w tym 4 wcześniej niepublikowane: "Hotel Hobbies / Warm Wet Circles", "Just For The Record", "Torch Song" i "Slainte Mhath".

Na płycie Blu-ray znajdzie się 60-minutowy film dokumentalny w formie wywiadu z udziałem wszystkich członków zespołu, Fishem i dziennikarzem Mickiem Wallem (Mick napisał pierwszą oficjalną biografię Marillion), którzy dyskutują o tworzeniu CAS.

Wydanie to ukaże się 23 listopada i będzie również dostępne jako 5-płytowy winylowy box. Można je zamawiać już teraz:

PRE-ORDER THE DELUXE CD / BLU-RAY - www.marillion.com/shop/albums/remast43.htm 

PRE-ORDER THE DELUXE VINYL - www.marillion.com/shop/albums/remast44.htm 

Każdy, kto złoży zamówienie w przedsprzedaży za pośrednictwem strony Marillion, otrzyma podpisany odręcznie przez Iana, Marka, Pete'a i Steve'a R. wydruk, a także weźmie udział w losowaniu oryginalnej skórzanej kurtki Clutching At Straws.


powrót do: nowości

powrót do: dyskografia