brave 2018

Jak wiadomo, Warner Music jest w trakcie wydawania pierwszych 8 studyjnych albumów Marillion w wersjach deluxe. W lipcu zeszłym roku ukazał się Misplaced Childhood, a teraz przyszedł czas na Brave.

BRAVE: DELUXE EDITION to zestaw 4CD / Blu-ray oraz wersja 5-LP.

Oba zestawy zawierają wersję oryginalnego albumu studyjnego, niedawno zremasterowanego przez Stevena Wilsona, a także - po raz pierwszy w historii - kompletne nagranie występu z 29 kwietnia 1994 roku w Paryżu. Nagranie pierwotnie ukazało się w ramach wydawnictwa Made Again, teraz zostało rozszerzone o dziewięć niepublikowanych utworów i zmiksowane przez Michaela Huntera.

Płyta Blu-ray zawiera oryginalny mix Brave autorstwa Dave'a Meegana; plus 96/24 audio z remiksu albumu Stevena Wilsona w stereo i 5.1.

Dołączone są również teledyski promujące album oraz zupełnie nowy dokument o Brave, który zawiera nagrania koncertowe i wywiady z muzykami Marillion oraz Davem Meeganem.

Oba wydawnictwa dostępne są już w przedsprzedaży, a każdy kto zamówi je przed północą 16 lutego w sklepie Racket, otrzyma ręcznie podpisany przez zespół plakat w formacie A4.

Data premiery to 9 marca 2018 roku.


powrót do: nowości

powrót do: dyskografia