Bieg z Markiem Kelly:

Istnieje możliwość zorganizowania wspólnego biegu z Markiem Kelly w trakcie polskiego Marillion Weekend w Łodzi. Bieg odbyłby się w sobotni lub niedzielny poranek w parku im. ks. J. Poniatowskiego, w pobliżu Wytwórni. "Fun Run" odbywa się cyklicznie w Port Zelande, w tym roku organizowany jest również w trakcie brytyjskiej edycji Marillion Weekend. 
Chcielibyśmy sprawdzić czy są wśród nas osoby zainteresowane udziałem we wspólnym biegu. Dajcie znać pisząc na maila info@thewebpoland.pl, w jakiej formie chcielibyście wziąć w nim udział: 
1. Biegnąc razem z nami
2. Kibicując na trasie

Loteria charytatywna:

Podczas tegorocznej imprezy będzie można wziąć udział w loterii charytatywnej organizowanej przez The Web Poland. Zebrane pieniądze będą przekazane na rzecz organizacji wybranej przez Marillion - Hope Flowers, która poprzez edukację wspiera społeczność żyjącą w warunkach konfliktu. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Stoisko z loterią będzie sąsiadowało ze stoiskiem Marillion. 
Poszukujemy chętnych, którzy pomogą nam w przeprowadzeniu zbiórki. Nie będzie ona kolidować z koncertami Marillion. Zachęcamy również wszystkich do wzięcia udziału w loterii. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Powrót do: Nowości