9 numer magazynu The Web Poland

Nr 9 / jesień 2019 - zima 2020: DOSTĘPNY (72 strony - A4)

News / Marillion with Friends from the Orchestra / Rozmowa z Markiem Kellym / Rozmowa z Stevenem Rotherym / Powrót do Royal Albert Hall / Marillion w Manchesterze / Rozmowa z Piotrem Kozieradzkim / Afraid of Sunlight Deluxe / Afraid of Sunlight / Marillion w Polsce w 2009 roku - Happiness is the Road Tour / Front Row Club / Anoraknophobia - w wspomnienie / Tłumaczenie i interpretacja tekstu - House / Strefa Fana - Script for a Jester's F.E.A.R. / W następnym numerze.


Wielu z Was zapewne zastanawia się, co dzieję się z kolejnym numerem fanzinu The Web Poland. Opóźnienie (o którym informowaliśmy już w grudniu) spowodowane było problemami przy produkcji płyt DVD - świątecznego prezentu od zespołu dla fanów. Wspomniane płyty są już w drodze do nas.

Czego zatem możecie spodziewać się w nowym numerze?

Obok standardowych rubryk znajdzie się tam wywiad z Markiem Kelly o jego drugiej - obok muzyki - pasji, ale nie tylko. W wywiadzie udzielonym nam w grudniu Mark opowiedział także o.....(tutaj będzie spora niespodzianka!). Ze Stevenem Rothery porozmawialiśmy m. in. o jego kolejnym albumie solowym. A Niezwykle Sympatyczny Pan (z fotki poniżej) podzielił się z nami historią swojej wieloletniej przygody z muzyką Marillion.

Za kilka dni zaprezentujemy okładkę nowego numeru fanzinu. To już naprawdę tuż, tuż ;)


Aktualizacja 14.03.2020

Wczoraj wysłaliśmy do części z Was nowy numer fanzinu. Do wszystkich nie dalibyśmy rady ani my ani oddział poczty. Resztę przesyłek nadamy w poniedziałek (o ile poczta nie zawiesi działalności...). Mamy nadzieję,że lektura magazynu zrekompensuje Wam długi czas oczekiwania. I choć trochę umili przymusowy pobyt w domu. Trzymajcie się zdrowo!

Powrót do: Nowości