Marillion F E A R (F*** EVERYONE & RUN)

 
F E A R (Fuck Everyone and Run)
 
W piątek 23 września 2016 ukazał się 18 studyjny album Marillion „F E A R” (Fuck Everyone and Run). 
 
Na płycie znajdziemy 5 kompozycji podzielonych na 17 części i ponad 70 minut muzyki. 3 kompozycje mają ponad 16 minut (El Dorado i The New Kings), z czego jedna blisko 20 minut (The Leavers). Przeplatane są krótszymi kompozycjami, choć i tak trwającymi blisko 7 minut (Living in Fear oraz White Paper).
 
więcej wkrótce, oraz w grudniowym numerze magzynu "The Web Poland"!
 
 
Marillion F E A R - tracklista:
 
1. El Dorado (16:45)
(i) Long-Shadowed Sun 
(ii) The Gold 
(iii) Demolished Lives 
(iv) F E a R 
(v) The Grandchildren of Apes 
2. Living in F E a R (6:25)
3. The Leavers (19:07)
(i) Wake up in Music 
(ii) The Remainers 
(iii) Vapour Trails in the Sky 
(iv) The Jumble of Days 
(v) One Tonight 
4. White Paper (7:18)
5. The New Kings (16:45)
(ii) Russia’s Locked Doors 
(iii) A Scary Sky 
(iv) Why Is Nothing Ever True? 
6. Tomorrow’s New Country (1:47)
 
Total: 68:10
 
Wokal: Steve Hogarth
Gitara: Steve Rothery
Keyboards: Mark Kelly
Bass: Pete Trevawas
Perkusja i instrumenty perkusyjne: Ian Mosley
 
Gościnnie: Covent Garden String Quartet
 
Producent: Michael Hunter
Teksty: Steve Hogarth
Okładka: Simon Ward
Wytwórnia: Intact Records / EAR Music
 
Nagrań dokonano w: Racket Club / Real World Studios (2014-16)
 
Living in F E a R (Radio Edit) - Single na iTunes
 
 
F E A R wydania:
 
Edycja sklepowa:
1CD - EAR Music - digipack
1SACD - EAR Music - digipack
2LP - EAR Music
 
Pre-order od Pledge Musc:
2LP - Intact
1CD - standard edition - Intact - digipack
1CD/1DVD - special edition - Intact - digibook
2CD/1Blu-ray/2LP - ultimate edition - Intact - 12" box set
 
USA: 30.09.2016 ASIN: B01K89H3UC - 1CD jewel case
JAP: GQCS-90227 Ward Records/Sony Music Japan - 1CD jewel case
RUS: Barcode: 4680017669368 - 1CD jewel case
 
 
F E A R - sprzedaż w pierwszym tygodniu:
Wielka Brytania - pozycja 4
Holandia - pozycja 6
Polska - pozycja 8
Niemcy - pozycja 10
Francja - pozycja 13
Włochy - pozycja 14
Szwajcaria - pozycja 15
Szwecja - pozycja 17
Belgia - pozycja 21
Irlandia - pozycja 27
 
USA: 30.09.2016 ASIN: B01K89H3UC - 1CD jewel case
JAP: GQCS-90227 Ward Records/Sony Music Japan - 1CD jewel case
RUS: Barcode: 4680017669368 - 1CD jewel case
 
 
F E A R - sprzedaż w pierwszym tygodniu:
 
Wielka Brytania - pozycja 4
Holandia - pozycja 6
Niemcy - pozycja 8
Francja - pozycja 13
Włochy - pozycja 14
Szwajcaria - pozycja 15
Szwecja - pozycja 17
Belgia - pozycja 21
Irlandia - pozycja 27
F E A R - sklep:
Mystic: www.mystic.pl
Rock Serwis: www.rockserwis.pl
 
 
F E A R - recenzje/wywiady:
Polska:
Teraz Rock: 5/5 - 10.2016
Rock Serwis FM: 8/10 www.rockserwis.fm
Cantara Music: www.cantaramusic.pl
Cantara Music - wywiad z Steve'm Hogarth'em: www.cantaramusic.pl
Art Rock.pl: artrock.pl/recenzje
Muzyczny Zbawiciel Świata: muzycznyzbawicielswiata.blogspot.com
Kinoblog: 8,5/10 radzimir.blox.pl
Magazyn Gitarzysta: 7/10 www.magazyngitarzysta.pl
To Co Kocham: 3/5 tocokocham.com
Antyradio (2): www.antyradio.pl
Antyriadio (1): www.antyradio.pl
Głos Kultury: www.gloskultury.pl
DNA Muzyki: 8/10 www.dnamuzyki.net
Blog Nawiedzonego 3,5/5: blognawiedzonego.blogspot.com
Ukryta Cytadela: 8/10 ukrytacytadela.pl
Interia: 6/10 muzyka.interia.pl
RockMagazyn: 4/5 www.rockmagazyn.pl
ArtRock.PL: 8+ http://artrock.pl
ArtRock.PL: 8++ http://artrock.pl
RockArea: 8/10 http://rockarea.eu
RockArea: 9/10 http://rockarea.eu
 
W sieci pojawiły się również mniej przychylne recenzje:
Onet: 3/10 muzyka.onet.pl
 
Świat:
LIPulse - wywiad Steve Rothery: http://lipulse.com
Premierguitar - wywiad Steve Rothery: www.premierguitar.com
ChicagoSunTimes: http://chicago.suntimes.com
Metallized: www.metallized.it
HardForce - wywiad z H: www.hardforce.fr
HuffingtonPost - wywiad z Markiem: www.youtube.com
Morow - wywiad z Stevem: www.youtube.com
WorldProgNation - wywiad z Stevem: www.youtube.com
Profil - wywiad z H i Markiem: www.youtube.com
RockMap - wywiad z H: www.youtube.com
Amarok - wywiad z Stevem: www.amarok-mag.com
Futuro88.9FM - wywiad z H, Stevem, Ianem: www.futuro.cl
 
The Guardian - 5/5: www.theguardian.com
Liverpool Sound and Vision: www.liverpoolsoundandvision.co.uk
Power Metal: powerofmetal.dk
Brave Words: bravewords.com
Power Metal: powermetal.de
Lust for Life: lflmagazine.nl
Rockiller: rockiller.com
Echoes and Dust - Mark Kelly: echoesanddust.com
Rock in Spain: www.rockinspain.es
Amarok Magazine: www.amarok-mag.com
Metal Talk Net: metaltalk.net/columns
Loud TV - Steve Hogarth: www.loudtv.net
Song Facts: www.songfacts.com
The Afterword: theafterword.co.uk
Prog Radar: www.progradar.org
Onda Rock: www.ondarock.it
Written In Music: www.writteninmusic.com
The Prog Report - Pete Trewavas: www.youtube.com
The Pods & Sods Network - Ian Mosley: podsodcast.com
Culture Catch: 4,5/5 www.culturecatch.com
 
 

 

F E A R
 
Marillion F E A R (Fuck Everyone and Run) – już za 2 dni!
 
F E A R i pre-order od PledgeMusic:
Wszystkie zamówione edycje „winyl”, „standard” i „special edition” zostały już wysłane i powinny dotrzeć do 23 września. Lekkie opóźnienie ma wersja „ulitmate box”, ale Marillion przygotował małą niespodziankę dla tych co go zamówili. Wszyscy również otrzymają plik download z czwartku na piątek.
 
Marillion planuje specjalne show w Racket Club z okazji wydania płyty. Zamawiając Pre-order można było zakupić również bilet do transmisji online a 8 szczęśliwców znajdzie się tam osobiście. Więcej szczegółów dotyczące ostatecznej daty i godziny na pewno wkrótce od PledgeMusic: www.pledgemusic.com
 
F E A R od EAR Music w sklepach:
Za wersję sklepową odpowiada EAR Music, a jej dystrybutorem w Polsce jest firma Mystic Production. Będzie oczywiście dostępna w sklepach w najbliższy piątek w wersji: CD, SACD oraz 2LP.
 
więcej: www.mystic.pl
 
F E A R na żywo:
Przypominamy, że utwory z nowej płyty będzie można usłyszeć w Polsce podczas Marillion Weekend w Łodzi w dniach 7-9 kwietnia 2017. Więcej na stronie Rock Serwis www.rockserwis.pl  i Rock Serwis FM.
 
Bilety na miejsca siedzące już się wyprzedały, ale stojące jeszcze są dostępne. Chcemy aby imprezie towarzyszyły dodatkowe atrakcje – więcej szczegółów wkrótce!
 
więcej o Marillion Weekend w Łodzi tu: www.thewebpoland.pl
 
 
 
Steve Hogarth i Steve Rothery w Warszawie:
W poniedziałek 19 września, na zaproszenie Mystic Production, Warszawę odwiedzili Steve Hogarth i Steve Rothery w ramach promocji albumu Marillion F E A R (Fuck Everyone and Run) – album ukaże się już w piątek 23 września. Panowie spotkali się z mediami i reprezentacją The Web Poland. Blisko godzinny wywiad i relacja ukaże się w grudniowym numerze naszego magazynu The Web Poland. Rozmawialiśmy oczywiście o nowej płycie, ale również o Marillion Weekend w Łodzi i planach na przyszłość. 
 
Zdjęcia z spotkania pojawiać się będą tutaj: 
 
Jeszcze tego samego dnia Panowie wyruszyli do Francji a następnie do Hiszpanii.
 

 

Marillion "The New Kings - (iv) Why is Nothing Ever True?" na listach przebojów:
 
Lista Przebojów Trójki
23 miejsce - awans z 25 - notowanie nr 1805 z dnia 2 września 2016
głosujemy na: lp3.polskieradio.pl/
 
Lista Przebojów ROCKSERWIS.FM
1 miejsce - awans z 2 - CZART NR 84 z dnia 1 września 2016
głosujemy na: lista.rockserwis.fm/
 

 

The Web Poland

Witamy na stronie oficjalnego fanclubu Marillion w Polsce. Znajdziesz tu najświeższe informacje z pierwszej ręki, relacje z występów, recenzję, zapowiedzi...
info@thewebpoland.pl